Bioenergetika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOENERGETIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Bioenergetika ir medžių energetika

 

Manau, kad daugelis sutiks su tuo kad pasivaikščiojimas miške po lietaus nuramina, atpalaiduoja net nuo stiprios nervinės įtampos, o vakare užtikrina ramų ir stiprų miegą. Mokslininkai padarė išvada kad atskiros medžių rūšys gerina savijautą. Santykiai tarp medžių ir medžių labai įdomūs ir paslaptingi.Manoma kad kiekviena medžių rūšis turi savitą ,būdinga tik jiems bioenergetinį lauką. Jais gali pasinaudoti žmogus norėdamas papildyti savo bioenergetiką.

Tačiau kaip atpažinti „savo“ medį? Kaip pasinaudoti jo mums suteikiama papildoma bioenergija?
Šiaurės Europos senovės žyniai – druidai sukūrė horoskopą remdamiesi nuostata kad žmonės ir augmenija – giminingi. Kaip tvirtina druidai, kiekvienas žmogus, kaip ir medis, turi apibrėžtus bruožus, vertę, trūkumus ir reikalauja tam tikrų gyvenimo sąlygų.Druidai niekur neminėjo apie medžių energetiką ir jų poveikį žmogui. Tačiau šiuolaikiniai tyrinėjimai patvirtina tai, kad medžiai, duodantys maksimalią teigiamą energiją, iš tiesų sutampa su individualiu medžiu pagal duridų horoskopą. Taigi, kiekvienas iš mūsų gali pasirinkti savo medį. Tai nereiškia, kad jūs turite bendrauti tik su juo. Bendrauti galite su bet kokiu medžiu, tik gaunama energetinė nauda bus skirtinga. Energetiniai jums medį galima parinkti radiostezinės torsioninės antenos pagalba.
Noriu atkreipti dėmesį į tai kad žmogus turi ir vienintelius medžius kuriems jis jaučia ypatingą giminingumą, jaučiasi su jais kaip senais draugais, Tai gali būti ir sena obelis jūsų sode ir gražuolis ąžuolas. Įvairūs medžiai jus veikia įvairiai: sujaudina ir nuramina, gydo, papildo energetiką, nuima stresus.
Obelis – pirmas medis durydų kalendoriuje. Tai moteriškos energetinės jėgos ir seksualumo medis, pažadina moteryje jos jausmingumą. Jei norite patirti erotinių jausmų antplūdį, tai vasarą atsigulkite miegui po obelimi. Tiesa, ji savo jėgomis mieliau dalinasi su jaunomis merginomis.
Obels energetikos įtakoje mergina gali įsivaizduoti idealiai jai tinkanti vyriškį. Obels įtaka labai reikalinga jaunoms, nepasitikinčioms savimi merginoms. Tačiau reikia vengti galimų pagundų kurias gali sukelti šis medis. Obels energijai negalioja moralinės normos...
Guoba – išskirtinai vyriškas medis su tikromis vyriškumo dvasinėmis savybėmis.Būtent vyrams, tikra žodžio prasme ji palaiko visas jų iniciatyvas, tačiau nemėgsta silpnavalių.
Kiparisas – tipiškas vyriškas medis,veikiantis seksualinį vyrų pajėgumą,lytinį aktyvumą ir ne tik siprina sveikų vyrų potenciją, bet ir gydo. Kiparisas nemėgsta moteriško organizmo. Jo poveikis
pasireiškia tik esant arti prie jo ar tiesioginio kontaktavimo su juo metu.
Topolis – visai abejingas žmogui medis.Jo vertinga savybė ta ,kad jis kaip kempinė sugeria visa kas neigiamo jo aplinkoje.Todėl miestuose augantys topoliai – savotiški sanitarai gerinantys ekologiją.
Pušis – ramybės ir dvasingumo medis.Jei jūsų gyvenime būna svarbūs momentai kada sprendžiasi jūsų likimas ir ramioje aplinkoje reikia atsakyti į eilę svarbių klausymų , be bendravimo su pušimi negalėsite.Jos aura labai stipri, ji padeda besikreipiančiam žmogui pakilti į nepaprastai aukštą dvasingumo ir kūrybiškumo lygmenį.Tiesioginio kontakto metu pušies energetika eliminuoja susierzinimus ir nuoskaudas , kurios kasdiena kaupiasi jumyse. Pušis sugeba išvalyti ir apsaugoti žmogaus aurą nuo pašalinių poveikių.
Žilvitis – moteriškos magijos medis.Jos energetika susijusi su Mėnuliu,visomis žemės ir vandens apeigoms kurias atlieka moterys.Žilvičio energija negalima laikyti gera, ji abejinga gėrio ir blogio problemoms, ji tarnauja tik gamtai, paklusdama pusiausvyros ir teisingumo dėsniams. Žilvytis labai jautrus, jis gali nenorėti bendrauti su jumis.
Lazdynas – stiprios energetikos medis su stipriu charakteriu, viena jo pagrindinių savybių – teisingumas. Jo energija padės jūsų protui objektyviai ir įvairiapusiškai nagrinėti susidariusias situacijas.Lazdynui nėra nevertų dėmesio atvejų, net menkiausia neteisybė turi būti pašalinta.
Šermukšnis - savo energetika giminingas obeliai, tačiau globoja vyresnes moteris. Tai pats geriausias sąjungininkas moterims kurios patiria didžiausią pasitenkinimą fizinėje meilėje.
Tiesioginis kontaktas su šermukšniu gali pažadinti snaudžianti moteryje seksualumą. Tai moterų kurioms apie 40 metų medis dovanojantis meilėje pilna jėgų,ypač šiltą rudenį.
Klevas – medis, padedantis gauti visų tipų žmonėms dvasinę pusiausvyrą, nusiraminimą, pasitikėjimą savimi. Tai vidinės energetinės jėgos subalansavimo medis. Jis sugeria visa emocijas, atpalaiduoja nuo jų.
Kaštonas – moteriškos energetikos medis. Kontaktas su juo tolygus bendravimui su audringa kalnų upe. Stiprus ir švarus jom energijos srautas nuplaus jūsų negalavimus, tačiau energetikos sustiprinimo iš jo nelaukite.
Uosis – simbolizuoja dievišką žmonijos kilmę.Jis padeda suprasti mūsų paskirtį, kartais jo energija pažadina aiškiaregystės sugebėjimus, leidžia sužinoti ateitį, tačiau padeda tik tiems, kurie nuoširdūs savo žinių troškime.
Ąžuolas – galingos energetikos medis, didžiulės gyvybinės energijos simbolis. Žmogus tiesioginio kontakto su juo metu gauna galimai maksimalų gyvybinės energijos kiekį.Tačiau nereikia pamiršti, kad tai stiprus, bet atšiaurus medis. Jo aura labai stipri, tačiau ji gerai priima tik sveikus žmones. Sunkiai sergančiam, sergančiam chroninėmis ligomis negalima kontaktuoti su šiuo medžiu . Kontaktuojant su ąžuolu žmnogus užsikrauna gyvybine energija, nuramina dvasią. Senai pastebėta,pasivaikščiojimas po ąžuolyną normalizuoja kraujo spaudimą, pagerina širdies ir nervų sistemos darbą.Jis teikia prioritetą kariams,sportininkams, stipąriems ir sveikiems žmonėms, gydo žaizdas, dalinasi savo ilgaamžiškumu.Kontaktas su ąžuolu labai naudingas pagyvenusiems žmonėms.
Beržas – mylimas mūsų tautos medis, nepaprastai geros energetikos medis.Jį dažnai vadina gyvybės medžiu.Jis pasižymi labai švelnia ir tuo pat metu stipria energetika.Priešingai ąžuolui su beržu patartina bendrauti sergantiems, nusilpusiems, gyjantiems žmonėms.Jis palengvina skausmus, padeda lengviau persirgti ligas,sugrąžinti jėgas.
Dabar noriu panagrinėti keletos medžių, neįeinančių į durydų horoskopą,kurie auga mūsų aplinkoje ir savo energetika turi nemažą įtaką mums.
Akacija – medis gimdantis gyvybę. Būtent jau gilioje senovėje pagonių poros prašydavo sveiko kūdikio.Akacijos energetika padidina vaisingumą, pažadina giminės tesimo instinktą tiek vyrams, tiek moterims.
Drebulė – medis sugeriantis neigiamą energetiką.Ši savybė senovėje buvo laikoma magiška. Visiems žinomas geriausias mitologinis kovos su vampyrais būdas – drebulinis kuolas. Tiesioginis kontaktas su medžiu apvalys jūsų aurą nuo kenksmingų poveikių. Tokia savybe pasižymi ne tik gyvas medis , bet ir gaminiai iš jo. Bendravimas su drebule padeda neurozių atveju,kai vargina įkyrios mintys ir nepagrįsta baimė.
Erškėtis – stimuliuoja švelnių jausmų pasireiškimą, atsakingas už emocionalinę meilės pusę, palaiko žmonėse švelnumą, aistrą, dvasine harmoniją.Jei nulaužę erškėčio šakelę padovanosite mylimam žmogui, o jis į tai nesureaguos – reiškia, jo jausmai ne tokie gilūs ir stipri, kaip jums atrodė.Erškėčio magiška teigiama energetika susikoncentravusi jo žieduose ir vaisiuose.
Ieva – švelnus medis, draugiškai nusiteikęs jaunimui, gydo jaunuolių dvasinius nusivylimus, padeda pareikšti švelnų prieraišumą, jaunatvišką aistrą, tačiau neleidžia jokių žemų jausmų ir poelgių. Jei jumyse kalba ne dvasia bet kūnas,ieva nesuteiks jokios naudos. Jeigu jus jau ir nebejaunas, pavargęs nuo likimo vingių, ateikite prie ievos. Jos aura padės vėl pamilti žmones ir gyvenimą.
Alksnis – medis globojantis šeimas, kuo daugiau šeimoje vaikų ir anūkų, tuo stipriau alksnis palaiko juos.Jis stiprina giminingus ryšius, sujungia visus šeimos narius.Jei ateisite prie alksnio su šeimyninių santykių problemomis, jis mielai padės jums rasti jų sprendimą. Tai medis moterims – šeimyninio židinio saugotojoms. Alksnis padės joms pririšti vyrą prie namų ir šeimos.
Kadugys – krūmas pasižymintis stipriomis valančiomis savybėmis.Jo energetika pagrindinai veikia ne žmones, o juos supančius daiktus. Sudegius kambaryje jo šakelę, galima atsikratyti neigiamų energetinių poveikiu.
Eglė – medis teikiantis energetiką ištisus metus. Ji neturi ypatingai stiprios energetikos, tačiau jos energija padeda kontroliuoti emocijas, o sudeginta šakelė – puiki patalpų valymo priemonė.
Manau kad mažai kam žinoma tai, kokiomis unikaliomis gydomosiomis savybėmis pasižymi paprasčiausi eglės kankorėžiai. Kuo daugiau jų bus jūsų namuose, tuo sveikesnis ir švaresnis bus oras, kuriuo jūs kvėpuojate. Patartina jų pasirinkti žiemai, tik ne plėšiant nuo medžių, o renkant juos nuo žemės.
Palaikę keletą minučių eglės kankorėžį tarp delnų, jūs greitai atsikratysite nuo susikaupusios organizme neigiamos energijos. Po pirties ar vonios labai naudinga jas pridėti prie sumuštų ar skaudančių kūno vietų – jos ištrauks skausmą, užgydys paviršutines žaizdas.
Baigdamas noriu pranešti sensacinga NASA žinią.Pasaulio bioenergetikoje vyksta nesuprantami reiškiniai. Anksčiau vien teigiamą energiją skleidę medžiai eilėje vietovių pradėjo skleisti neigiamą – griaunančią energiją. Mokslininkų iškeltos hipotezės nuomone tai gyvosios gamtos atsakas prieš žmonių naikinančius gamtą veiksmus. Todėl šiuo metu gyvenamų ,ūkinių ir gamybinių patalpų energetiką galima ir būtina nustatyti tik naujausiais radiosteziniais matavimo prietaisais, neigiamos energetikos (patogenines zonas) galimai sušvelninti ar užblokuoti tik naujausiais radiosteziniais tarptautiniai sertifikuotais blokatoriais.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
   
 

© 2007 - 2024 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox