Bioenergetika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOENERGETIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Bioterapija

 

Bioterapija – tai bioenergetinis gydomasis organizmo poveikis . Šio metodo ištakos gilioje senovėje. Mokslas apie praktišką bioenergetikos panaudojimą pirmiausiai buvo sukurtas jogų senovės Indijoje. Po to jų žinios pateko į Kiniją, Egiptą, Graikiją, Asiriją,Judėją ir kitas pasaulio šalis. Iš Evangelijos teksto aišku kad jau mūsų eros pradžioje jau pilnai buvo susiformavęs mokslas apie bioenergetinį gydimą pagrįstas teorija, filosofija ir praktika. Pats Jėzus Kristus aktyviai praktikavo šį gydimą.

Norint gerai suprasti šį metodą reikia turėti supratimą apie žmogaus organizmo gyvybinę veiklą. Žinomą, kad normalų organizmo funkcionavimą užtikrina iš išorės į jį patenkantys įvairūs cheminiai junginiai, organinės bei neorganinės kilmės elementai ir energija. Ši energija nėra kokių tai cheminių reakcijų ar fizinių reiškinių produktas. Ji pirminis materialaus pasaulio pagrindas ir ji yra bet kuriame daikte ir reiškinyje. Būtent nuo vidinio energetinio balanso stovio priklauso mūsų sveikata, nes jis yra sveikatos šaltinis.
Nuo jos priklauso ir visų žmogaus vidinių sistemų darbas. Kiekvienas mūsų organas turi savo darbinę programą, kurios dėka užtikrinama viso organizmo gyvybinė veikla. Energetinio balanso apsaugai tarnauja galinga antivirusinė sistema, nuimanti organų blokadas ir atstatanti jų darbingumą. Kovai su ligomis perduodamomis išoriniu būdu mus saugo programa kurią mes vadiname imunitetu. Ji tiesiogiai susijusi su antivirusine programa ir pilnai priklauso nuo jos. Visų sistemų energetiškai subalansuotas darbas, mokslininkų nuomone, įgalintų žmogų gyventi 140 -180 metų. Tai kodėl mes tiek negyvename? Dėl ligų ir nusilpusios bioenergijos kurios nepapildome ir mažai ja rūpinamės, o dažnai apie ją nieko nežinome. Todėl susilpnėjusi antivirusinė programa nesugeba apsaugoti mūsų energetinio balanso ir to pasekmėje – silpnas imunitetas . Štai ir gyvena vidutiniškai vyrai iki 60 , moterys iki 75 metų.
Normaliam organizmo funkcionavimui žmogus naudoja energiją iš aplinkos kurioje jis gyvena, tai reiškia kurioje kvėpuoja, geria ir valgo. Specialistų nuomone energija kurią mums suteikia oras, vanduo ir maistas sudaro mažiau nei ketvirtadalį mums reikiamos energijos. Didžiausią žmogaus energetinio balanso dalį sudaro kosminė energija. Būtent nuo šios energijos kiekio pirmiausiai ir priklauso normalus kraujotakos ir kvėpavimo organų darbas, skrandžio – žarnyno traktato veikla, endokrininių ir kitų sistemų funkcionavimas. Kosminė energija – pagrindinis protavimo ir psichinės veiklos šaltinis. Galima mažai valgyti ir gertu, tačiau būti labai stipriu fiziškai, psichiškai ir dvasiškai.
Tačiau jei atsiras kokia tai kliūtis tos energijos patekimui į žmogaus organizmą , tuomet atsiras įvairiausi sveikatos sutrikimai, nes būtent nuo kosminės energijos priklauso energetinis potencialas.
Ar galime jausti kosminės energetikos poveiki, sąmoningai ją pajustu, įsitikinti, kad tokia energija yra ne vien teoriškai? Mes jaučiame įvairius gamtos poveikius pavyzdžiui vėją, sniegą, lietų, suprantame ir matome, kaip mus ir mūsų aplinką veikia saulės energija. O kaip pajausti Kosmoso jėgą, kaip suvokti, kad ji veikia būtent mus ? Kaip sąmoningai naudotis ja? Tikiu, kad kiekvienas gali ją pajausti atlikęs sekantį pratimą.
Atsistojame, atsipalaiduojame, užmerkiame akis. Įsivaizduojame, kad per mūsų nugarkaulį praeina vamzdis, kurio apatinis galas baigiasi žarna. Įkiškime įsivaizduojamos žarnos galą į Žemės gelmes, į jos ugningą magmą. Viršutinį vamzdžio galą mintimis pratęskite aukštai – aukštai į viršų, ten,kur jau nėra jokios atmosferos, ir įstatome į jį konusinį piltuvėlį. Dabar įsivaizduokite, kad į tą piltuvėlį teka švari šviesi energija, praeina pro mūsų nugarkaulį ir nusileidžia per žarną žemyn į žemę. Tai ir yra kosminė energija, vakumo energija.
Taisyklingai atlikę šį pratimą, mes greitu laiku pajusime, kad per mūsų kūną eina nežinomos jėgos srovė. Pradžioje galite pajausti nemalonų spaudimą galvai ir į pečius, atsirasti svyravimas. Jei atmerksite akis ir pažiūrėsite į savo delnus, tai pamatysite, kad juose kažkas pasikeitė:ant jų atsirado raudonos ir baltos dėmelės. Tai reiškia, kad pratimą atlikote gerai, pro jus praėjo Kosmoso energija, o dėmelės ant jūsų delnų pėdsakai to, kad mes tą energiją palietėme, o to rezultatą pamatėme savo akimis. Ne nuo bet kokio darbo ant rankų liks tokie pėdsakai . Tiesa?
Jei pratesite pratimą nors 10 – 15 minučių, tai pajusite lengvumą, nesvarumo būklę ir tuo pat metu ramybę ir naujų jėgų antplūdį. Dings blogos mintys, jas pakeis gera nuotaika.
Pradžiai neblogai, ar ne?
Atlikdami šį pratimą, mes pajungiame savo šeštą jausmą, pasąmonę. Bioenergoterapiautai, kurie idealiai įsisavinę šio pratimo atlikimą meistriškai išnaudoja šią energiją gydimui ir kitose gyvenimiškose situacijose.Tai švari, šviesi, nekenkianti žmogui energija.

Pagal bioenergetinį lygmenį sąlyginai visus žmones galime skirtyti į aštuonias pakopines grupes.
Pirma bioenergetinė pakopa. Jai priklauso sergantys ir ne visai sveiki žmonės kurių biolaukas gan nusilpęs ir iškraipytas, kuomet sveiko žmogaus biolaukas energetiškai tamprus, užpildytas ir turi ryškios elipsės formą.
Antra pakopa. Jai priklauso daugumas žmonių nesergančių ryškiai išreikštomis ligomis, tačiau kurie nesugeba jausti nuosavo biolauko, taip pat kitų žmonių, gyvulių ir kitų gyvos bei negyvos gamtos objektų biolaukus.
Trečia pakopa. Žmonės jaučia savo, kitų žmonių, gyvulių ir bendrai įvairių juos supančių daiktų biolaukus.Tokie žmonės vadinami ekstrasensais.
Ketvirta pakopa. Jai priklausiantys žmonės sugeba koncentruoti savo bioenergiją ir tikslingai ją spinduliuoti į bet kokį objektą.Šiai pakopai priskiriami hileriai, šamanai, žiniuoniai.
Penktos pakopos žmonės sugeba valdyti savo organizmo ląstelių dauginimąsi, išskyrus lytines.Penktą pakopą gali pasiekti tiktai tikslingai ir sąmoningo energetiką stiprinantys žmonės.
Šeštai pakopai priklauso žmonės sugebantys kontroliuoti lytinių ląstelių dauginimąsi ir jų struktūras.
Septintos pakopos žmonės sugeba kontroliuoti kitų žmonių, esančių žemesnėse pakopose psichiką.Į ją yra patekę tik keletas bioenergetikų.
Aštuntos pakopos žmonės pasižymi galingomis kuriamosiomis ir griaunamosiomis jėgomis, kurias jie gali kontroliuoti ir panaudoti savo užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui. Jie gali keliauti laike ir erdvėje (įsisavinę levitaciją), daryti tiesioginį poveikį orams, įvairių regionų ekologijai, padidinti žemės ūkio kultūrų derlingumą ir gyvulių veislingumą.
Bioterapija tai visa eilė gydomųjų metodų. Tai gydimas rankomis , šviesos spalvomis , akmenimis, vandeniu, bioenergetiniu kvėpavimu,aromatais ir net žvilgsniu.
Tie kurie nori praktikuoti bioterapija ar pasinaudoti jų paslaugomis privalo žinoti pagrindines gydimo bioenergetika taisykles, kurios nustato kas ir kokiu laipsniu gali įsisavinti bioenergetiniu gydimu. Svarbiausiai tai, kad ši gydimo metodika leistina tik tiems , kurie sugeba nugalėti vidinį nepasitikėjimo bioenergija ir sugebėjimu ją valdyti barjerą, kurie turi kūrybingą dvasią nesusijusia su tikėjimu autoritetais. Jie turi būti nesavanaudžiais ir mylėti visus žmones. Be minėtų savybių bioterapijos įsisavinimas neimanomas, na o kas į tai neatsižvelgs iššauks pavojingas pasekmes. Norintiems tapti profesionaliais bioterapeutais būtina:
- gera sveikata, jie neturi turėti blogų įpročių ir paveldėtų sveikatos bei psichikos problemų.
- būtina sąlyga bioterapeutui amžius nuo 30 iki 40 metų, tai yra amžiaus atkarpa kai organizmas baigiasi formuotis ir pradeda senti. Tiek jaunesni ar vyresni bioenergetikai pavojingi nes jie nesąmoningi energetiniai vampyrai atimantys iš kitų energetiką reikalingą jiems organizmo formavimuisi ar išsaugoti jaunyste atitolinant senėjimą.
Tie, kuriems dėl sveikatos problemų nepatartina užsiiminėti profesionalia veikla, manau tikslinga jiems rekomenduoti įsisavinti šį gydimo metodą, tačiau panaudojant jį ypač atsargiai ir ribotai, daugiausiai savęs gydimui. Mobilizuodami vidines organizmo jėgas jūs iš esmės pagerinsite savo sveikatą. Šiuo atveju kitų žmonių gydymą reikia apriboti artimų žmonių, giminaičių ratu. Gydyti susirgimus nereikalaujančius didelių energetikos sąnaudų, kada kitų priemonių dėl kokių tai priežasčių negalima panaudoti.
Būtina sąlyga šio metodo įsisavinimui galimai didžiausias medicininių ir žmogaus fiziologijos žinių įsisavinimas.Bioenergetinė terapija paslaptinga kaip ir mūsų gyvenimas. Reikia pripažinti, kad nustatyti ribą tarp energetinio ir „paprasto“ gydymo sunku.
Kartais mes suprantame kaip galime papildyti savo bioenergiją, panaudoti ją kovoje su susirgimais, tačiau ji pati lieka mįsle. Bioenergija stebuklingai natūrali ir natūraliai stebuklinga.

 

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
   
 

© 2007 - 2021 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox