Bioenergetika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOENERGETIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Bioenergetinis medžių (druidų) horoskopas

 

Druidų energetinis horoskopas sudarytas derinant metų laikus su medžių energetika.Jame 22 ženklai :

4 iš jų atitinka 4 pagrindinius metų taškus : pavasario ir rudenio lygiadienis(ąžuolas ir alyvmedis), ir žiemos bei vasaros saulėgrąža (bukas ir beržas).

Astronominio pavasario pradžia Pietų pusrutulyje yra momentas, kai ekliptika judančios Saulės centras pereina per dangaus pusiaują pavasario lygiadienio taške (kovo 20−21 d.). Tuo momentu abiejuose Žemės pusrutuliuose (išskyrus poliarines sritis) dienos ir nakties trukmė beveik lygi.

Astronominės vasaros pradžia Žemės Šiaurės pusrutulyje ir astronominės žiemos pradžia Pietų pusrutulyje yra momentas, kai Saulės centras pereina per ekliptikos tašką, esantį toliausiai į šiaurę nuo dangaus pusiaujo (birželio 21−22 d.). Tuo momentu Žemės Šiaurės pusrutulyje diena būna ilgiausia, o Pietų pusrutulyje − trumpiausia.

Astronominio rudens pradžia Žemės Šiaurės pusrutulyje ir astronominio pavasario pradžia Pietų pusrutulyje yra momentas, kai Saulės centras vėl pereina per dangaus pusiaują, bet jau rudens lygiadienio taške (rugsėjo 22−23 d.). Tuo momentu abiejuose Žemės pusrutuliuose dienos ir nakties trukmė beveik lygi.

Astronominės žiemos pradžia Žemės Šiaurės pusrutulyje ir astronominės vasaros pradžia Pietų pusrutulyje yra momentas, kai Saulės centras pereina per ekliptikos tašką, esantį toliausiai į pietus nuo dangaus pusiaujo (gruodžio 21−22 d.). Tuo momentu Žemės Šiaurės pusrutulyje diena būna trumpiausia, Pietų pusrutulyje − ilgiausia.

Likę 18 ženklų susiję su Zodiako dekadomis. Kiekvieną medžio ženklą atitinka dvi dekados:viena – šviesioje, kita - tamsioje metų pusėje. Juos galime vadinti vasaros ir žiemos egle, pavasariniu ir rudeniniu klevu. Druidų religija ir horoskopas įdomus tuo kad gilioje senovėje jie buvo bendri visos Europos tautoms, tiesa su vietiniais ypatumais. Druidų horoskopas (kalendorius) buvo žinomas jau prieš 2000 metų. Jį sudarinėjo žyniai, kurie prieš jo sudarymą turėjo dvidešimt metų vienatvėje miške kuris jiems buvo šventas. Šis išbandymas turėjo sustiprinti jų charakterį ir pajusti medžių energetikos ryšį su žmonių charakteriais ir energetika. Jie tvirtino, kad kiekvienas žmogus, kaip ir medis, turi individualiai savitus bruožus, vertybes ir trūkumus, reikalauja būdingų gyvenimo sąlygų. Druidai labai didelę reikšmę skyrė vasaros ir žiemos Saulės saulėgrąžai. Tomis dienomis jie rengdavo šventes.

Druidų kalendoriaus pagrindas Saulės padėtis Žemės atžvilgiu. Jų nuomone žmogaus likimas, jo ateitis, charakteris ir gabumai priklauso nuo Saulės atstumo iki Žemės jo gimimo metu. Tuo galima abejoti, tačiau druidų horoskope –kalendoriuje numatyti energetiniai ryšiai tarp medžių energetikos ir žmogaus energijos fantastiškai tikslūs. Manau žinote, kad mokslas įrodė kad medžiai- gyvi, turi savo gyvybinę energija kuria gali papildyti žmogaus energetiką. Na o kad druidų nustatyti atskiriems metų laikams simboliniai medžiai yra geriausi tais laikotarpiais gimusiems žmonėms energetiniais donarais. Faktas patvirtintas naujausiais radiosteziniais matavimais. Suprantama tuo galima abejoti, tačiau prieš tūkstantmečius sukauptos žinios dažnai pasiteisina. Jūs nieko nerizikuojate pasinaudoję druidų žiniomis ir pajusite ,,savojo“ medžio teigiamą energetiką. Todėl neskubėkite glaustis prie ąžuolo kaip daug kas pas mus pataria. Tiesa jo energetika galinga, tačiau ne kiekvienam tinka...

Pateikiu druidų medžių horoskopą – kalendorių:

medžių horoskopas

 

Druidų horoskopinis kalendorius mums įdomus ir tuo kad miškingoje senovės Lietuvoje galimai taip pat buvo medžių kalendorius. Ar nejaučiate savo reakcijos į mūsų medžius, jų grožį ir formas žymiai stipriau nei gyvūnams? Aprašomi psichologiniai simbolinių medžių bruožai visada atspindi medžių charakterį kurį mes lengvai įsivaizduojame iš liaudies dainų, patarlių ir švenčių susijusių su jais. Gyvenime tiek daug blogio ir todėl patarčiau viską užmiršti ir pabendrauti su savo medžiu juk protėvių žinios tikrai nepakenks. Kokią įtaka mums daro supanti augmenija šiuo metu jau galima tiksliai nustatyti radiosteziniais matavimais (www.radiostezija.lt). Po kiekvienu simboliu pateikiu jame gimusius įžymius žmones. Pasidomėkite jų gyvenimais, nuopelnais ir laimėjimais, atkreipkite dėmesį į jų nesėkmes. Tai giminingos Jūsų simboliui energetikos žmonės ir iš jų patirties galite daug ko pasimokyti.

 

BALTEGLĖ
sausio 2 - sausio 24, liepos 5 – liepos 14

balteglė

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės intelektualūs, logiški,su polinkiu analizėms ir apmastymams. Dažnai tai kaprizingi ir ne visada lengvai sugyvenami. Tai vieniši
žmonės net ir dideliame kolektyve jie jaučiasi vienišais. Dirba labai gerai ir pasižymi sąžiningumu bei kruopštumu, pasižymi pareigingumu , visada atlieka pavestas užduotis, kas beatsitiktų jais galima pilnai pasikliauti. Jie turi įgimtus meninius sugebėjimus, kartais net keliose srityse, tačiau kartais sėkmė jų nelydi. Pasitaiko, kad dirba srityje neturinčioje nieko bendro su jų polinkiais ar specialybe. Susidariusiose gyvenimiškose ir darbo situacijose kai reikia rinktis, iš įvairiausių sprendimų pasirenka patį sunkiausią. Jų stichija – sunkių situacijų sukūrimas sau ir kitiems. Sunkiai pasiduoda pašalinei įtakai, tačiau labai retai išsako savo nuomone. Labai išdidūs, atkakliai siekia užsibrėžto tikslo. Nori daug ko pasiekti, nes supranta savo pranašumo prieš kitus bruožus ir tai jiems dažniausiai pavyksta. Pasižymi gerumu ir nuoširdumu.Net ir sunkiausiose situacijose sugeba susitvardyti ir būti optimistais. Meilėje retai randa pasitenkinimą, tačiau jei įsimyli tuomet beprotiškai ir jų meilei nėra ribų.
Po šiuo ženklu gimė:
I Niutonas, Napoleonas Bonapartas, Dalai Lama XIV, D.Rokfeleris, Žana d“Ark, J.Cezaris, J.Grimas, K.Čiapekas, D. Golsuorsi, Mopasanas, Tolstojus, A. Hitchcocas, N. Tesla, F.Durenmatas,S.Beahvoiras,P.Kardenas, D. Armani, K. Pisaro, A.Moduljani, E.Kio, V.Klaibernas, L.Ventura,I. Bergmanas, R. Tebaldi, S.Stalone, E.Preslis, A.Celentano, R.Staras, R.Stiuartas
S.Darius.

 

GUOBA
sausio 12 - sausio 21 , liepos 15 – liepos 25

guoba

Gimusių po šio medžio ženklu bruožai: realizmas, pastabumas, organizaciniai sugebėjimai. Tai daugiausiai gražūs, graikštūs ir aukšti žmonės. Jaunystėje būna labai gražūs, tačiau metams einant jų žavumas mažėja. Į viską reaguoja atsargiai.
Tai estetinio tipo žmonės. Jų dėmesį labiau patraukia forma nei turinys. Asmeniniame gyvenime pirmiausiai rūpinasi individualiu tobulėjimu. Tai atkreipiantys į save dėmesį žmonės. Rengiasi galantiškai ir skoningai. Gyvenime niekada neišlieja aplinkiniams savo neigiamų emocijų. Jie ramūs ir susitvardantys, keliantys pasitikėjimą, tačiau neigiamai reaguoja į kitų klaidas ir ydas, stipriau nei kiti pergyvena nesėkmes. Tai iš prigimties malonūs, mėgsta vadovauti, nemėgsta klausyti kitų.Reikia nekreipti ypatingo dėmesio į jų nenuginčijamumą ,kartais net despotizmą , nes iš esmės tai garbingi, konkretūs, praktiški, pasiaukojantys turintis atsakingumo ir humoro jausmą žmonės. Sugeba taktiškai nuginkluoti net agresyviausius priešininkus. Savo gyvenimą planuoja sumaniai ir labai protingai, pasižymi geromis manieromis, elegancija ir skoniu. Iš gyvenimo nereikalauja nieko perdaug, jie mano kad jiems nereikia prabangos, neprisiriša prie materialinės gyvenimo pusės. Reikalauja iš žmonių besąlyginio garbingumo ir teisingumo. Jų neapgausi nenuoširdžia šypsena. Dažnai apdovanoti neeiliniais protiniais, humanitariniais, manualiniais (darbais atliekamais rankomis) sugebėjimais. Jų rankos sugeba sukurti puikias skulptūrėles, gražų piešinį ar mezginį, sugebantys atlikti namų ūkio darbus. Tai gan silpnos sveikatos , dažnai sergantys (tačiau dažniausiai laimei nepavojingai) žmonės. Didžiausias jų trūkumas – lėtumas, polinkis moralizuoti.
Meilėje tai ištikimi ,rimtai vertinantys šeimynines pareigas, karštai mylintys žmonės.
Jei jų meilės pasirinkimas bus sėkmingas, tai jie sugeba sudaryti tokias sąlygas kad meilė jų namuose atšvęstų briliantinę santuoką.
Šeimoje jie pasižymi aukštais moraliniais reikalavimais ir noru dominuoti. Atiduokite šeimos vairą į jų rankas, tai visai nebloga mintis, nes jie sugebės puikiai visose gyvenimiškose situacijose vadovauti.
Po šiuo ženklu gimė:
Moljeras, Edgar Allan Poe, Jack Londonas, Š. Pero,E. Hemingvėjus, I. Mojsejevas, D.Domjani, D.Keris,K. Kostneris, N.Vude, M. Matje, K. Santana, P. Domingo, Rembrantas,P.Sezanas, E. Dega, S.Bolivaras, D. Glenas, Džuna Davitašvili

 

 KIPARISAS
sausio 25 - vasario 3, liepos 26 – rugpjūčio 4

kiparisas

Šio tipo žmonės ištikimi , inteligentiški, logiški, lojalūs, optimistiški, neišrankūs, jaunatviški, linkę į analitišką situacijų apmąstymą. Tai stiprūs, stambaus sudėjimo žmonės nereikalaujantys daug iš gyvenimo asmeninei laimei, nesiveliantys į konfliktines situacijas. Mėgsta paprastą ir griežtą asketišką gyvenimo būdą: mažas butelis, kukli tarnyba .Savo gyvenimą sukuria priklausomai nuo aplinkybių ir visur, bet kokioje aplinkoje, sugeba būti patenkintais, pilnais optimizmo, todėl ilgą laiką išlika jaunatviški. Nemėgsta vienatvės, nori būti apsuptas draugais ir giminaičiais. Jie ne sentimentalus, tačiau mėgsta svajoti. Svajonėse jie persikelia į svajonių ,uždraustą kitiems, pasaulį . Apie ką galvoja , nors taip mažai ko nori iš gyvenimo? To jie niekam nepasakys. Tai gan keisti žmonės. Jie dažnai gruboki, griežti .Nemėgsta diskusijų tačiau mėgsta jose pasisakyti. Malonūs ir veikiantys raminančiai draugijose .Jų lankstus charakteris palengvina gyvenimą kurį sau sukuria ramiai dozuodami darbą ir pramogas, tačiau nežiūrint viso to jiems visada kažko truks..
Meilėje impulsyvus , nepasitikintis . Santuokoje tai ištikimas, tačiau nors nuoširdžiai myli nesugeba būti jautriu. Sunkiai randa gyvenimo partnerį, nes kas sutiks gyventi su jo minimalia programa? Neprilygstami ištikimybėje. Jie būna ištikimi savo meilei, draugystei, atsiminimams, ir jei ką apdovanoja savo jausmu tai, nedvejojant, galima tuo pasitikėti.
Po šiuo ženklu gimė:
F.Šubertas, W.A.Mocartas,M.Lanca, A. Rubinšteinas, M Ruzveltas, Kazanova, L.Armstrongas,B.Jelcinas, G.Fordas, G. Jangas, Vanga, Žaklina Kenedi- Onasis, V.Visockis, M.Džegeris, V, Aivazovskis,M. Teodorakis, R. Vadimas, Luis de Finesas, A.Švarcnegeris, A. Burvilis, R.Rolanas.

 

 

TOPOLIS
vasario 4 - vasario 8, rugpjūčio5 – rugpjūčio 13

topolis

Šio simbolio žmonės pesimistai, jų inteligencija tampriai susijusi su vaizduote, turi išsivysčiusią intuiciją ir fantaziją. Druidai vertino topolio tipo žmonių gerasias savybes, tačiau tvirtino kad jie nesugeba pajausti gyvenimo skonio, nemoka džiaugtis kasdieniniais džiaugsmais. Juos visą laiką kankina blogos nuojautos, visą laiką kažko bijo, pirmiausiai senatvės ir, neretai to pasekoje, greičiau nei kiti pasensta. Dejonės dėl ateities ir asmeninių problemų veiksmingai nuodija jų aplinką.Jie apdovanoti pakaitomis geromis ir blogomis savybėmis. Jiems reikia dėmesingumo ir malonios aplinkos, tačiau būdami išrankūs dažnai lieka vieniši.
Jų didžiulis jautrumas negerina santykių su žmonėmis. Jų gyvenimo draugą – pesimizmą dažnai keičia nesuprantamas entuziazmas. Jie drąsiai stoja į kovą gindami savo pažiūras. Tai artistinės natūros, gerų organizaciniu sugebėjimų ir net truputi filosofiški žmonės. Turi labai puikų bruožą – jie išbandyta atrama sunkiose gyvenimiškose situacijose. Jų neigiamas bruožas – pasidavimas kitų įtakai, galvoti ir elgtis pagal aplinkinių primetamas normas. Savo aplinką sukuria iš žmonių kurių klauso, kuriuos cituoja ir kalba svetimais sakiniais, o pats retai kada gali ką nors pasakyti ,, iš širdies“. Sužinoti ką jis iš tiesų galvoja tolygu stebuklui. Sėkmingai maskuoja jausmus ir vaidina net prieš save. Liguistai reaguoja į tai ,, ką pasakys kiti“. Jei draugai nepritars jos pasirinktam gyvenimo partneriui, bus pasiryžęs nutraukti net laimingiausius ryšius. Blogiausias gyvenimo situacijas jie susikuriam patys sau.
Meilėje tai labai sunkus partneris, nors jis trokšta dvasinės šilumos ir jautrumo.
Savo partnerį vertina nepaprastai rimtai. Santuokoje labai retai skiriasi.
Šiame ženkle gimė:
Ž.Vernas,Č.Dikensas, L. Sinkleris, S.Dali, Mendelejavas, I.Repinas, A. Flemingas,
B. Marlei, I.Peron, E.Braun, N.Armstrongas

 

 

KEDRAS
vasario 9 - vasario 18, rugpjūčio 14 – rugpjūčio 23

kedras

Šio simbolio žmonės iš kitų išsiskiriam puikia figūra ir retai sutinkamu grožiu, pasižymi labai gera sveikata. Prisitaiko prie bet kurių gyvenimo sąlygų, nors svajonėse trokšta komforto. Pasižymi drąsumu, dinamiškumu, pasitikėjimu savimi ir nedideliu nervingumu. Mėgsta imponuoti, tačiau turi kuo nes yra darbštus, gabus ir visada pasiekia užsibrėžtus tikslus. Nesėkmės jų nepalaužia. Nori būti visų dėmesio centre. Puikiausiai išsprendžia sudėtingiausius klausymus. Nebijo pavojų, būna netoliaregiški ir todėl dažnai patenka į nenumatytas ekstremalias situacijas.Dažnai elgiasi neatsakingai dalykiniuose reikaluose ir asmeniniame gyvenime. Laimei, moka iš jų lengvai išsisukti.
Darbe pasižymi įgimtais vadovo sugebėjimais ir skubiais sprendimais. Savo energija duoda bendradarbiams impulsą dirbti geriau. Gimę nuotykiams, trokšta jų. To pasekmėje gyvena normalų, tačiau judrų profesinį gyvenimą. Tai labai muzikalūs jautrūs, sentimentalūs žmonės. Gyvenime jei nieko nepasiekia ir lieka nepastebėti-
trokšta būti mylimi.
Meilėje yra gan išrankūs ir visą gyvenimą laukia vienintelės meilės prie kurios prisiriša visiems laikams ir šis jausmas jiems Meilė iš didžiosios raidės. Jų partneriai jaučia jų optimizme tvirtą užnugarį ir jų energijos šešėlyje susikuria ramų gyvenimą.
Šiame ženkle gimė:
Galilėjus, Brechtas, Darvinas, Getė, Kosciuška, Skotas, Debiusi, Linkolnas, Pasternakas, Kleopatra, Botvinikas, Krilovas, Formanas, Simenonas, Šaliapinas, Madona.

 

 

PUŠIS
vasario 19 - vasario 28/29, rugpjūčio 24 – rugsėjo 2

pušis

Pagrindiniai bruožai – inteligencija, analiziniai sugebėjimai, skvarbus protas ir subalansuotas mąstymas, truputi žavintis savimi, mėgstantis kad jį suptų malonūs žmonės. Iš pažiūros silpni tai realiai stiprūs žmonės sugebantys kovoti su sunkumais ir sukurti parankų sau gyvenimą. Juose nėra nieko pasyvaus ir nuolankaus, sugeba planuoti aplinkybes ir jas palenkti savo poreikiams. Jie drąsūs, eina priekyje pasirinktu keliu iš kurio juos sunku išmušti. Tai egoistai kuriems pačių gerovė ir patogumai – svarbiausia.
Druidų nuomone šis simbolis labai geras moterims kurios nori būti mylimos ir vertina gyvenimo malonumus. Nors jos iš pažiūros atrodo kaip pušys švelnios ir silpnos, tačiau realiai yra stiprios, jų nepalaužia net stiprios vėtros. Jos puikiai analizuoja susidariusių situacijų smulkmenas ir sugeba iššifruoti priešų planus.
Jos būna aktyvios, veikia greitai ir veiksmingai. Būna labai narsios ir kiekvienoje gyvenimo srityje sugeba išsikovoti kažką sau. Visada žino ko nori, na o kuo daugiau pasiekia sėkmingų rezultatų, tuo labiau auga jų apetitai.
Meilėje impulsyvūs, silpni, lengvai susižavintys. Jų meilė užsidega ryškia, galinga liepsna kuri, gaila, greitai užgesta. Tenka patirti daug nusivylimų kol suranda savo tipo partnerį. Nežiūrint analitinių sugebėjimų dažniausiai pasirenka netikusį partnerį.
Po šiuo simboliu gimė:
Kopernikas, F.Šopenas, E.Karuzo, Fats Domino, Žanas Mišelis Žaras, R.Giras

 

 

IEVA
kovo 1 - kovo 10 , rugsėjo 3 – rugsėjo 12

ieva

Šie žmonės paslaptingi, mistiški, patrauklūs, originalūs su išsivysčiusia intuicija ir lakia vaizduote. Jie pilni neaiškių minčių ir norų,kurių kartais ir patys negali suprasti.Tai poetiški,romantiški, melancholiški, jausmingi iš prigimties žmonės, moka džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Mėgsta šilumą,jautriai reaguoja į kvapus, skonius ir muziką.Vertina bet kokio pavidalo grožį. Svajoja apie jaukius namus, gražią aprangą, papuošalus. Labai mėgsta filosofuoti. Gana artistiškos prigimties, turi gerą intuiciją ir vaizduotę, jaučia didelę pagarbą kitiems, niekada niekam nieko neprimeta.Jie dalykiški ir ryžtingi, gerai žino ko nori.Pasižymi tiesmukišku ir garbingu charakteriu.Kartais šiaip sau, o kartais siekdamas asmeninės naudos moka suvaidinti silpną būtybę, tačiau iš tiesų gyvenime sugeba puikiai apsiginti.Dažnai turi didelį įžvalgumą ir gali atspėti kitų mintis ir norus, ateities įvykius. Mėgsta nuotykius ir keliones.
Meilėje labai sunkūs partneriai, nes nesugeba greitai adaptuotis, nemėgsta kompromisų.Gyvenime patyria daug meilės kančių, tačiau į jų skundus nereikia kreipti dėmesio: jausmų be kančių jie nevertina.Jausmuose veikiau romantiški negu sentimentalūs. Jausmus poetizuoja, mėgsta iš jų patirti malonumą. Nemėgsta kasdieniškų, blankių jausmų. Pasitaiko kad jie randa prieglobstį vedybiniame gyvenime. Tačiau ir tada mano kad nepilnai vertinami.Nemėgsta buitiškų, neįdomių dienų ir tai neretai sugriauna jų šeimyninį gyvenimą.
Po šiuo ženklu gimė:
A.Vivaldi, M.Ravelis, R. Lenkovalo, G. Mileris, I.Sumak, K.Ria, F.Merkuris, M.Ševalje,
S. Botičelis, A. Vajda, Č. Noris, Š. Stoun, L.Tolstojus, S. Lemas, R.Fišeris, M. Gorbačiovas, V.Mesingas.

 

 

LIEPA
kovo 11 - kovo 20 , rugsėjo 13 – rugsėjo 22

liepa

Gimusiųjų po liepos simboliu pagrindiniai bruožai : draugiškumas,pastabumas,realizmas,organizaciniai sugebėjimai. Jie mąsto praktiškai, linkę į techniką. Lengvai prisitaiko prie bet kokių sąlygų, net palapinėje gali jaustis kaip bute.Tai iš pažiūros ramūs, pesimistiški, truputi tingūs žmonės, kurie dažnai nugyvena visą gyvenimą nuobodžiaudami. Tai didžiausia jų yda. Jie turi neabejotinai puikų bruožą: yra simpatiški. Bendrauti su jais labai malonu ir lengva.Kantriai išklauso pašnekovus, pagarbūs artimiesiems, nesistengia vadovauti. Juos visi myli net ir tada kai jais negalima pasikliauti. Jie natūraliai meilūs ir puikiai moka tuo pasinaudoti. Tačiau jie būna nepastovūs, kupini prieštaravimų, juos būna sunku perprasti. Jie gali būti ramūs išorėje, nors viduje verda. Kartais jiems pritrūksta valios ir kantrybės. Šiek tiek savimylos, mėgsta būti giriami. Sugeba bet kam apsukti galvą.
Meilėje gali laimingai jaustis tik su dvasiškai artimu žmogumi ,su panašiais pomėgiais ir poreikiais, kuris dalyvaus bendrai visose veiklose.Tokia santuokinė meilė gali sugrąžinti jiems pusiausvyrą, išvaduoti nuo prieštaravimų.Būna, dažnai be priežasties labai pavydūs,todėl mylimam žmogui su jais gali būti sunku.
Po šiuo ženklu gimė:
A.Enšteinas, M. Kutuzovas, K. Ciolkovskis, R. Dizelis, I.Kio, J.Štrausas, D.F.Kuperis,
G. Ibsenas, A.Kristi, R. Nurijevas, L. Mineli, V.Leontjevas, D.Koperfildas, G.Garbo,
S.Loren, M. Rurke.

 

 

LAZDYNAS
kovo 22 - kovo 31 , rugsėjo 24 – spalio 3

lazdynas

Šio ženklo žmonių bruožai: originalumas, intuicija, fantazija,protingumas Tai originalūs žmonės, dažnai silpni, neišvaizdūs,tačiau su jais geriau susipažinus, negalima atsispirti jų skleidžiamai energetikai ir protui. Jie tenkinasi mažu, viską supranta, prisitaiko prie bet kurių gyvenimo sąlygų.Jų išorė daro beveik magišką poveikį, jie niekada nebūna nepastebėtas.Būdami nepaprastai originalūs, nepanašus į nieką, skirtingai nei visi kiti traktuoja gyvenimą. Jei jie nori, gali patikti, moka priversti juos mylėti.Jie gali būti geri, išmintingi, kantrūs, bet gali būti ir pavojingi, pikti, sugebantis pakenkti.Gali būti iniciatyvūs, energingi, ištvermingi, panorėję lengvai gali įveikti bet kokius sunkumus.Tai be galo geri ar nepaprastai pikti, priklausantys nuo trumpalaikių nuotaikų ar kaprizų.Šio ženklo žmonės išmintingi,išsilavinę visose srityse,lengvai ir gerai mokosi. Tik nuo jų geros valios priklausys,ar jie panaudos savo žinias naudingai ar blogiems tikslams. Be to, dažnai turi antgamtiškų sugebėjimų – įspėti slaptas žmonių mintis.Todėl ,ne be reikalo, viduramžiais žmonės gimę po šiuo ženklu buvo kaltinami raganavimu ir deginami ant laužų.
Meilėje gali būti mylimiausias ar labiausiai kankinantis partneris. Jų nuotaika labai nepastovi ir iš jų galima visko tikėtis.Dėl nuolatinės nuotaikų kaitros, kaprizų su jais nelengva gyventi,nebus ramybės, bet bus labai žavus.
Šiame ženkle gimė:
A.Toskaninis, M.Marso, F.J.Haidnas,E.L. Veberis, D.Geršvinas, E.Džonas, Stingas,
B.Bartok, A.Kurosava, B.Bardo, M.Mastrojani, S.Sinjore, H. Manas,F.Moljeras,
Van Gogas, Rafaelis, S. Jeseninas,R.Dekartas, E.Fermi, L.Berija.

 

 

ŠERMUKŠNIS
balandžio 1 – balandžio 10 , spalio 4 – spalio 13

šermukšnis

Gimusiųjų po šiuo ženklu bruožai:reiklumas, konservatyvumas, energingumas, pasiaukojimas dėl kitų, gera vaizduotė.Nors jo išorė trapi, tačiau be galo stiprūs viduje.Jie mieli ir patrauklūs, nuolat šypsosi, labai rūpinasi ateitimi,apdairūs..Greitai pripranta prie aplinkos pokyčių.Nepaisydami savo poreikių mėgsta suteikti artimiesiems džiaugsmą. Kartais, paskendę kitų reikaluose, jie pamiršta savo planus.Jiems nebūdingas egoizmas. Tai savarankiški, nors mėgsta būti kitų globojami ir nuo jų priklausomi.Jais visada galima pasikliauti.Labai protingi ir dažnai efektingi. Turi gerą skonį, estetikos jausmą, gražiai rengiasi ir tvarkosi aplinką. Jie jautrūs išoriniams poveikiams, mėgsta viską, kas gražu, lojalūs ir meilūs. Stiprus atsakomybės jausmas dažnai juos verčia jaustis kaltais už vyksta (kaltės sindromas). Kontaktai su jais sunkūs, o tarpusavio santykiai sudėtingi.Jiems trūksta paprastumo.
Meilėje duoda daug, bet ir reikalauja daug.Iš savo meilės partnerio reikalauja ištikimybės ir nuolat tikrina jo jausmus.Gerai sugyvena tik su tais, kurie yra sąžiningi ir atviri.
Po šermukšnio ženklu gimė:
L.Pavarotis, S. Rachmaninovas, D. Verdis, G.F. Karajanas, K. Sen-Sansas, D.Dasenas, Ž.P. Belmondo, Ž.Brelis, G. Pekas, M.Brando, E. Merfis, I.Montanas,
A. Tarkovskis, F. F. Kopola, N. Rerichas, A. Dalesas, M.Tečer, D. Kazanova,
R. Zorgė, D.Didro, Š.E. Karbuzje, M.Cvetajeva, A.Gercenas, N. Gogolis, E, Zolia.

 

 

KLEVAS
balandžio 11 – balandžio 20, spalio 14 – spalio 23

klevas

Šio ženklo žmonių bruožai: patikimumas,draugiškumas,gyvas būdas, humoro jausmas, analitiškas mąstymo būdas, iniciatyvumas, valios stoka baigti pradėtus darbus.
Labai smalsūs,mėgsta būti visur, kur tik vyksta kas nors nepaprasto. Kupini energijos, žvalumo, nepavargstantys. Kaip sakoma, visada aukštumoje. Judrūs, nemėgstantys užsidaryti namuose, nuolat ieško pažinčių su vis naujais žmonėmis.
Sugeba sukelti žmonių atvirumą, tačiau dėl to nereikia būgštauti, jeigu jiems ką nors pasakei, - jie niekada nesmerkia kitų poelgių ir neišduoda svetimų paslapčių.
Paprastai nuolat turi daugybę planų ir sumanymų, dažnai nesuprantamų, ekstravagantiškų. Mėgsta įvairias naujoves, su entuziazmu gina įvairias naujas idėjas.Jie turi ir kiek cinizmo. Jis nemėgsta ir nebijo visuomenės nuomonės.
Tai individualistai, itin rūpinasi savo išvaizda, vaikosi madų, būna koketiški.
Meilėje jie labai sudėtingi, eina neįprastais ir nenuspėjamais keliais. Bet tai nereiškia, kad jie negalės rasi laimės, jeigu sutiks partnerį su analogišku mąstymu ir skoniu.Mylinčiam žmogui su jais gali būti sunku, būtent dėl nenuspėjamo charakterio,blaškymosi prie įvairių idėjų įgyvendymo, pomėgio būti kompanijoje, o ne dviese.
Šiame ženkle gimė:
Leonardas da Vinčis, A.B. Nobelis, D.Eizinhaueris, U.Raitas, A.Hitleris, L.Bordžija,
G.Kasparovas, O.Valdas, N.Pševalskis, Č.Čaplinas, N.Michalkovas, D.Rodari, Pelė,
M.Kabalje, K.Kardinale, A.Pugačiova, K.Denev, Č.Beri.

 

 

RIEŠUTAS
balandžio 21 – balandžio 30, spalio 24 – lapkričio 2

riešutas

Gimusių po šiuo ženklu bruožai: ryžtingumas, agresyvumas, pastabumas, organizaciniai sugebėjimai, atvirumas, geraširdiškumas, originalumas, kontrastingas, keistas, kietas riešuto charakteris, dažnai egoistas.
Šie žmonės ypač vertina tai, ką susikuria savo rankomis. Jie rūpinasi savo stiliumi ir manieromis, o iš tikrųjų jie paprasčiausiai drovūs. Nori būti išskirtiniai,išlaikyti savo nepriklausomybę ir uždarumą.Niekada nevaidina ir neapsimetinėja kad patiktų kitiems, nepripažįsta kompromisų.Pasikliauja tik patys savimi.Sunkiai apsisprendžia. Jiems būdingi vidiniai prieštaravimai.Jie labai prieštaringi, būna kaprizingi, agresyvūs, egoistiški.Bet jie taip pat svetingi, mandagūs, turi drąsių sumanymų.Jie gali būti tiek lojalūs ir ištikimi, tiek ir nepastovus. Niekada neaišku, kaip jie pasielgs vienu ar kitu atveju ir kaip su jais elgtis. Be jokio pagrindo dovanoja ir atima savo draugystę ir meilę.Kartais jiems patinka kentėti ir su malonumu verčia kentėti kitus. Jiems būtinai reikia sukomplikuoti situaciją. Kankinami poreikio rodyti savo išskirtinumą,jie nepasižymi santūrumu, reikalauja, kad jų nuomonė būtų išklausyta ir kad su jais būtų sutarta.Jie geraširdiški, malonūs ir mandagūs, bet būdami blogos nuotaikos, gali būti ir atšiaurūs,įžeisti.Neturi stipraus atsakomybės jausmo. Juos retai griaužia sąžinė dėl blogų darbų.Gyvenime
- puikūs strategai. Dažnai pavergia aplinkinius veiksmų greitumu. Siekia, kad jo gyvenimas nebūtų kasdieniškas. Nebijo rizikos,nevaikšto pramintais takais. Jie turi daug draugų ir lygiai tiek priešų ir mano, kad galima pasitikėti tik pačiu savimi.
Meilėje mylimam žmogui diktuoja savo taisykles. Jie gali netikėtai prisipažinti meilėje, bet taip pat nelauktai visa tai paneigti. Negalima pasiduoti jų įtakai, būtina išlaikyti savo savarankiškumą, kitaip jie privers paklusti savo valiai, pavers žaisliuku.
Po riešuto ženklu gimė:
I.Kantas, V.Leninas, S.Huseinas, O.Salazaras, Jekaterina II, Elizabeta II, T.Ruzveltas,
Maria Antuanetė, O.Kromvelis, I.R. Opengeimeris, V.Žirinovskis, M. Plankas,
S. Morzė, H. Kolumbas, V. Šekspyras, Š. Brontė, J.Hašekas, I. Ojstrachas, N.Paganinis, D.Elingtonas, Ž.Bizė, D.Skarlati, F.Legaras, I.Kalmanas, P.Pikaso,
l.Viskontis, Al Pačino, A.Raikinas, E.Fidžerald, F.Kirkorovas.

 

 

JAZMINAS
gegužės1 – gegužės 14, lapkričio 3 – lapkričio 11

jazminas

Gimusių po jazmino ženklu bruožai: inteligentiškumas su fantazija, draugiškumas,atsakomybės jausmas, intuicija, kritiškas mąstymo būdas, pesimizmas.
Tai judrus, guvus ir mėgstantis bendrauti, patraukia laisvu ir sumaniai vedamu pokalbiu, nenoromis tampa dėmesio centru.Paprastai iš jų laukiama, kad draugijoje jie sukurs nevaržomą aplinką.Visi juos mato santūrius, linksmus ir be gyvenimo problemų.Tik patys artimieji žino, kokie jie iš tikrųjų jautrūs ir kaip greitai nusivilia.
Todėl , kad ir kaip stengiasi tai nuslėpti, jie iš prigimties – pesimistai. Jie, kaip niekas kitas,supranta diplomatijos ir mokėjimo organizuoti harmoningus santykius pranašumą.Jie patikimi, pareigingi. Savo įsipareigojimus ir pažadus vykdo, net, jei jiems tai tampa ir nebenaudinga.Šie žmonės nėra materialistai, tačiau dažniausiai neblogai uždirba. Jie nebijo darbo, protingi, o jų intelektas tinkamai vertinamas.
Meilėje ir santuokoje tai sunkūs partneriai. Juo labiau,kad jie meile greitai nusivilia ir susidaro apie ją neigiamą nuomonę.Myli vaikus ir su jais gerai jaučiasi. Vaikai jam gyvenime suteikia didžiausią džiaugsmą ir pasitenkinimą.
Po šiuo ženklu gimė:
M.S. Kiuri, M. Mičel, O.Hepurn, D.Kukas, Z.Froidas, K.Marksas, L.Trockis,J.Bramsas,
P.Čaikovskis, F.Asteras, I.Turgenevas, F. Dostajevskis, R.Valentino, A.Delonas,
L.de Kaprio.

 

 

KAŠTONAS
gegužės15 – gegužės 24, lapkričio 12 – lapkričio 21

kaštonas

Gimusių po kaštono ženklu bruožai: pastabumas, narsumas,organizuotumas, realizmas, įžvalgumas, tiesos siekimas.
Šie žmonės patrauklūs, energingi, bet nesistengia pavergti aplinkinių savo patrauklumu. Jiems reikia paprastumo.Turi įgimtą teisingumo jausmą, bet koks jo pažeidimas jam kelia nevalingą protestą.Jie pasiryžę savo teisybę ginti bet kuriomis priemonėmis, neatsižvelgdami į padarinius.Gerai organizuoti,moka planuoti darbą.
Jie sunkiai sukalbami, nepritaria bet kokioms taktinėms, diplomatinėms gudrybėms, todėl, neretai visai nenorėdami, nuteikia žmones prieš save. Diplomatiškumo stoka jiems kenkia, verčia keisti veiklą ir darbą, patyria daug nusivylimų, kuriuos prisimena ilgai nes yra jautrūs. Būdami atkaklūs ir ištvermingi, nebūna užsispyrę.
Moka būti apdairūs ir toliaregiški, todėl paprastai neturi materialinių problemų.
Didelę reikšmę teikia moralės taisyklėms ir, nepaisant tam tikro jautrumo, yra linkę į puritoniškumą.Jie pernelyg nesukalbami, kad su jais būtų galima surasti savitarpio supratimą, ir todėl dažnai laikomi nesąžiningais žmonėmis. Galimas dalykas, tai susiję su jų pomėgiu šokiruoti kitus. Protinis gyvenimas –aiškus ir konkretus, grindžiamas stebėjimais ir tyrimais. Gabus, greitas ir tikslus, bet linkęs į svajojimą ir filosofinius apmastymus. Jų gyvenime daug kas priklauso nuo aplinkos. Visi jų gabumai atsiskleidžia tik tada, kai artimieji jiems pritaria ir supranta.
Jie reikalauja daug meilės,bet patys gali iš tikrųjų mylėti tik vieną kartą ir todėl jiems sunku surasti laimę. Meilės troškimas ir kartu baimė, kad jų gali nepamilti, sukelia baimę prisipažinti savo jausmus, o tai komplikuoja santykius su partneriu, pražudo net didžiausią meilę. Jų kompleksai pasireiškia įžūliu elgesiu ir tai dažnai aplinkiniams lieka nesuprantama. Vedybiniame gyvenime bus laimingi su žmogumi, kuris juos užjaus ir globos.
Po šiuo ženklu gimė:
Volteras, Sokratas, D.Neru, A. Sacharovas, M. Plesecka, O.Balzakas, O.Rodenas,
K. Mone, A.Diureris, R.Vagneris, Ž.Gabenas, Š.Aznavuras, B.Dilanas, Šer.

 

 

UOSIS
gegužės 25 – birželio 3, lapkričio 22 – gruodžio 1

uosis

Pagrindiniai gimusiųjų po šiuo ženklu bruožai: pastovumas, originalumas, gera vaizduotė, šeimyniškumas,intuicija, inteligentiškumas.
Šie žmonės gražūs, stiprūs, elegantiški, laisvų judesių, gyvo charakterio. Meilūs, tačiau dažniausiai tik tuomet, jei nuo to meilumo priklauso jų sėkmė ir gerovė. Jie egoistiški , nori, kad kiti galvotų ir gyventų taip, kaip jie.Jie gerai žino, ko nori, ir ko nenori. Siekdami savo, gali sumindyti visus, kurie pasitaikys kelyje. Dėl to neretai pykstasi su juos supančiais žmonėmis. Gyvenimo sunkumus įveikia juokdamiesi, todėl neretai kiti žmonės juos laiko neturinčiais atsakomybės jausmo ir valios. Jie originalūs,turi puikią vaizduotę,intuiciją.
Meilėje šie kaprizingi žmonės visai kitokie: būna apdairūs, pastovūs, įžvalgus. Šioje srityje jiems labiausiai sekasi, jie moka gerai pasirinkti, pasverti viską ,,už“ ir ,,prieš“.Jų vedybos iš meilės būna ir vedybomis iš išskaičiavimo.Retai klysta ir deda daug pastangų kad kuo geriau sutvarkytų šeimyninį gyvenimą ir tai dažniausiai jiems pavyksta.
Po uosio ženklu gimė:
B.Tito, Šarlis de Golis, Ž, Širakas, M. Tvenas, Dantė, A.Dunkan, D.Kenedis, M.Manro.
T.Turner, Brus Li, V.Alenas, B.Gudmanas, M.Glinka.

 

 

SKROBLAS
birželio 4 – birželio 13, gruodžio 2 – gruodžio 11

skroblas

Gimusių po skroblo ženklu bruožai: pareigingumas,atsakomybė, intelektualumas, intuicija, fantazija, polinkis į artistizmą,konservatyvumas, smulkmeniškumas.
Šie žmonės žiūri į juos supanti pasaulį iš viršaus,šiek tiek pašaipiai. Tai esteto tipas.
Jų dėmesį patraukia greičiau forma nei turinys.Asmeniniame gyvenime juos pirmiausiai domina jų pačių pranašumas prieš kitus.Linkę būti drausmingi ir paklusnūs.Mėgsta rodytis aukštuomenėje,vertina įvairiausius įvertinimo pažymėjimus,nuolat galvoja apie garbę,labai nori,kad kiti jais žavėtųsi. Jiems labiausiai patinka laikytis nustatytos tvarkos ir todėl retai rodo iniciatyvą. Priimdami sprendimus bijo suklysti, turi atsakomybės ir teisingumo jausmą. Nemėgsta nukrypimų nuo visų priimtų taisyklių taisyklių,nenoriai palieka tiesų, išmintą ir patikrintą kelią. Į naujas idėjas žiūri atsargiai.Jie mėgsta filosofiją ,oratorinį meną .
Meilėje labai dori. Mylimam žmogui yra ištikimi, atsakingi. Meilė jiems ne pramoga, o reikšmingas atsakingas dalykas.Jie meilūs,rūpestingi partneriai.Bet jeigu gyvenimas jiems pasiūlo pasirinkti meilę ar pareigą, paprastai pasirenka antrąją.
Po skroblo ženklu gimė:
T.Manas, V.Disnejus, G.Lorka, P.Gogenas, R.Šumanas, Ž.Kusto, G.Berliozas,
N. Princas, M.Kalas, K. Duglas, F.Franko, Ž .Mare, A.Solženicinas.

 

 

FIGMEDIS
birželio 14 – birželio 23, gruodžio 12 – gruodžio 20

figmedis

Gimusiųjų šiame ženkle bruožai: kantrumas, kūrybiškumas, patikimumas, pastovumas,pavydas,nuobodumas.
Tai stiprios, nuostabios, ne kiekvienam patinkančios asmenybės.Joms reikia meilės ir šilumos. Savarankiškos nuomonės,nemėgsta prieštaravimų. Jei gali, priešininkus naikina.Jie truputi jautrūs ir su kai kuriais kompleksais, ne visada ir ne visur jaučiasi gerai. Gyvenime jiems reikia erdvės ir šilumos.Blogai pakelia sunkumus. Emocionalūs ir nuolaidūs.Nors ir nepastovūs (dažniausiai mintyse), bet stengiasi gerai atlikti kasdienines pareigas.Jais galima pasikliauti. Dirba stropiai, nors šiaip yra tingūs. Impulsyvus ir kupini gerų ketinimų, bet jų gyvenimas prabėga nuolat kovojant su savo silpnybėmis.Jie realistai,visada būna dalykiški.Bet kas jį supratęs, gerai su juo sutaria.
Meilėje jų jausmingumas siejasi su nepastovumu, ir tai sudaro nemaža komplikacijų ir kančių.Myli šeimyninį gyvenimą, nemėgsta karštų jausmų.Nepaprastai nuoširdūs vaikams.Jie priklauso prie tų, su kuriais verta susituokti. Nesigailėsite,nors stebuklų iš jų nelaukite.
Po šiuo ženklu gimė:
Neronas, L.Bethovenas, Paracelsis, B.Paskalis,A.G. Eifelis, Ž.P. Sartas, H.Heinė, Š.Guno, E. Grigas, I.Stravinskis, N.Rubinšteinas, Ž.Ofenbahas, E.Piaf, F.Sinatra,
P.Makartnis, Ž.K. Van Damas, D.Beluši.

 

 

OBELIS
birželio 25 – liepos 1, gruodžio 23 – sausio 1

obelis

Gimusių šiame ženkle žmonių bruožai: nuoširdumas, intelektualumas,logika, analitiškas protas, ištikimumas,gera vaizduotė.
Tai dažniausiai nedidelio ūgio, taisyklingų bruožų ir laikysenos žmonės. Iš jų tiesiog spinduliuoja energija. Seksualūs, nepaprasto žavesio, švelnumo.Iki senatvės turės pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų.Visą gyvenimą, ar bus laimingai įsimylėję ar ne, bus linkę į nuotykius ir flirtą. Nesavanaudiški, netaupūs, lengvai apgaunami.
Atiduotų savo marškinius, pasidalintų paskutiniu duonos kąsneliu. Tačiau jie ne naivuoliai. Negalvodami apie rytojų, jie gyvena ta diena, kartais prisidaro skolų ir jas pamiršta, laikydami tai natūraliu dalyku. Jie – pilni fantazijos filosofai,
besidžiaugiantis gyvenimu ir nenorintys nieko nei nustebinti, nei įtikinėti, inteligentiški, sugebantys mąstyti, turi polinkį į mokslą.Skaito viską,kas jiems įdomu.Jie stebėtinai daug žino, tačiau nenori nieko apstulbinti, tiesiog skaito viską tam, kad patenkintų savo smalsumą.Mokslinės teorijos domina juos tiek, kiek ir gerai paruošti patiekalai.Mėgsta emocijų įvairovę.Monotoniška, rami laimė jiems kelia nuobodulį. Reikia žinoti tai kad jie mėgsta kartkartėmis sukomplikuoti savo gyvenimą.
Meilėje jei ras santuokoje pasitenkinimą, nukrypimų nuotykiams atsisakys, nors nori mylėti ir būti mylimi.Iš esmės yra labai ištikimi ir jautrūs partneriai.Gali vesti susižavėjimą palaikę meile, bet ir tokiu atveju liks ištikimi partneriui iki gyvenimo pabaigos.
Po šiuo ženklu gimė:
Ž.Ž.Ruso, P.Rubensas, M.Nostardamas, V. Hesas, K.Kastaneda, Mao Cedunas,
L. Pasteras, P.Mauzeris, K.Montana, S.Mrožekas, princesė Dajana, A.Mickevičius,
Ž.Sand, M.Ditrtih, A.S.Ekziuperi, Ž.Depardje, S.Adamo, D.Maiklas, R.Martinas.

 

 

ĄŽUOLAS
kovo 21(pavasario lygiadienis)

ažuolas

Gimusiųjų šiame ženkle bruožai: ryžtingumas, tikslūs poelgiai, praktiškas mąstymo būdas, realizmas, pastabumas, organizaciniai sugebėjimai.
Tai gyvybingi, galingi ir gražūs, neturintys jokio trapumo žmonės. Jų judesiai didingi ir orūs, savo solidžia išvaizda kelia žmonių pagarbą. Jie stiprios sveikatos.
Tai labai svarbu, nes nepakelia silpnumo ir ligų, o pamatę kraują gali nualpti. Nenori būti laikomi bailiais, ir, užkirsdami kelią sudėtingoms aplinkybėms, reaguoja šiurkščiau negu reikia. Susivaldantys ir valingi, neturi įpročio atsisakyti anksčiau priimtų sprendimų ir paprastai visada pasiekia užsibrėžtus tikslus. Jų nenuolaidumas, nesitaikstymas, nemokėjimas būti lanksčiais jiems kenkia ir sukelia daug rūpesčių. Pasiektų labai daug, jeigu galėtų nors kiek būti diplomatiški. Jie daugiau negu nepriklausomi. Nepakelia jokių apribojimų ir jų veiksmai mdažnai ribojasi su savivale, Tačiau jie gerbia kitų nuomonę ir nepriklausomybę, malonūs ir svetingi, ištikimi draugystėje. Tvirtai stovi ant kojų tarsi įaugę į savo aplinką, tęsia ir plėtoja susidariusias situacijas.Nesiekia permainų, su nepasitikėjimu priima kitų veiksmais sukeltas permainas. Jie – konservatyvūs. Nors kartkartėmis gali pasielgti nesavanaudiškai, bet visada prisimena savo naudą ir visą dėmesį sutelkia į asmenines problemas.Kitų gyvenimas jų nedomina.Jie pasineria į konkrečius reikalus, mąsto aiškiai ir dalykiškai, yra veiklos žmonės, bet neturi intuicijos. Jie iš tų žmonių, kurie nepriklausomai nuo aplinkybių visada pasilieka prie savo interesų.
Meilėje dažnai tampa meilės iš pirmo žvilgsnio ,,auka“.Santuoką traktuoja labai rimtai.
Po šiuo ženklu gimė:
J.S.Bachas, M.Musorgskis, P.Burkas, A.Vertinskis, L.Utiosovas, T.Daltonas

 

 

BERŽAS
birželio 24 ( vasaros saulėgrąža )

beržas

Gimusių po šiuo ženklu bruožai:minkštas būdas,sintezė, intuicija, fantazija.
Tai lankstūs, aristokratiški, lengvo būdo, mieli bendravime žmonės. Turi pasisekimą, niekada nepiktnaudžiauja niekieno paslaugomis, moka būti delikatūs ir santūrūs, neprimeta savo simpatijų ir nuotaikų,nieko nereikalauja ir nieko nenori.
Kuklūs iki puritoniškumo,bet visada elegantiški, be jokio moralizavimo. Prabanga ir bet koks noras pasirodyti jiems svetimi. Jie neturi nė šešėlio snobizmo.Mieliau gyventų kaime, bet gali priprasti bet kurioje vietoje, kad tik galėtų ramiai dirbti.
Būdingiausi jų bruožai – inteligentiškumas. Jų vaizduotė ir išradingumas iš tikrųjų beribiai. Darbus atlieka kūrybiškai.Moka racionaliai mąstyti ir įgyvendinti savo mintis.Jiems darbingumas atveria visas duris.Nors gali užsiimti bet kuria veikla, didžiausių laimėjimų pasiekia meno srityje.Užsidarėlis, ir tai ne vienintelis jų trūkumas.Aukštuomenės gyvenimas, kontaktai su įtakingais žmonėmis nepatraukia jo dėmesio. Jie dažnai būna laimingi ir mažai reikalauja iš gyvenimo. Jiems pakanka artimos širdies ir geros bibliotekos.
Meilėje jie sentimentalūs, bet bijo perdaug aistringų jausmų. Lojalūs ir ištikimi,moka namuose sukurti jaukumo ir laimės atmosferą.Pasitaiko, kad tuokiasi kiek neapgalvotai, bet niekada nesigaili dėl savo pasirinkimo.
Po šiuo ženklu gimė:
E.Veberis, V.Geisas, K.Šabrolis, Mateika, Hutenbergas.

 

 

ALYVMEDIS
rugsėjo 23 ( rudens lygiadienis )

alyvmedis

Gimusiųjų po šiuo ženklu bruožai: sprendimų teisingumas, analitinis mąstymo būdas, dedukcija ir refleksija.
Dažniausiai tai nedideli. Tarp grožio ir bjaurumo ribų ,bet žavūs.Juos vargina reumatizmas, todėl labai mėgsta saulę ir kenčia, kai jos nėra.Santūrus,ramus, jis visiškai neagresyvus ir visa tai dėl to, kad nenori komplikuoti sau gyvenimo. Moka būti tolerantiškas,nors turi savo požiūrį į gyvenimą.Leidžia turėti savo nuomonę ir kitiems. Niekada nesikiša į svetimus reikalus.Jie tokie delikatūs,kad juos lengvą apkaltinti abejingumu,bet jie visiškai neabejingi. Priešingai, jeigu reikia,bet kas gali į juos kreiptis pagalbos. Visada besišypsantys, iš dalies dėl to, kad moka susivaldyti,bet pirmiausia todėl, jog mano,kad beprasmiška trikdyti nervų sistemą.
Sugeba savo ramybę ir nerūpestingumą perduoti kitiems. Nors jie geri ir nuoširdūs, jie pakankamai protingi ir blaivaus proto, kad neleistų išnaudoti savo gerumo. Turi įgimtą teisingumo jausmą. Viską supranta, moka. Todėl jis mylimas ir vertinamas, nors jis visiškai nesistengia kitiems padaryti įspūdį. Bendraudami su kitais, būna santūrus. Labai inteligentiški, daug laiko skiria apmąstymams, mėgsta skaityti, mokytis ir plėsti savo akiratį. Nors to nesiekia, visada atkreipia į save dėmesį ir kartais tampa įžymiais. Yra iš tų žmonių, kurie aplinkiniams atneša ramybę ir laimę, palieka gerus prisiminimus.
Meilėje jie stengiasi nebūti pavydus, gerbia partnerio nepriklausomybę, net jeigu tenka dėl to tyliai kentėti. Pasitaiko, kad daro toli siekiančias nuolaidas, net gali atsisakyti savo meilės.Bet tai nėra jo silpnumo ir nuolankumo požymis. Tiesiog jiems svarbiausia – ramybė.
Po šiuo ženklu gimė:
F.Paulius, J.Iglesias, A.Mori, R.Šnaider, imperatorius Augustas.

 

 

BUKAS
gruodžio 21 – 22 ( žiemos saulėgrąža )

bukas

Gimusiųjų po šiuo ženklu bruožai: įsigilinimas, tikslumas, realizmas, organizaciniai sugebėjimai, šeimyniškumas, materializmas, godumas.
Šie žmonės stiprūs,geros sveikatos, išgyvena iki gilios senatvės,išlikdami jauni. Jie tvarkingi, šiek tiek koketiški.Jeigu pavyksta įsitvirtinti palankiose sąlygose, jie gali daug pasiekti. Jie sumaniai panaudoja savo išradingumą ir miklumą bet kokioje situacijoje. Turi daug planų, kuriuos sugeba sėkmingai įgyvendinti.Jie materialistai.
Svarbiausia jiems – turtas, o po to – laimė ir meilė.Nesiduoda išmušami iš kelio.
Moka neblogai sutvarkyti savo gyvenimą. Kartais jam pasitaiko dosnumo priepuolių, nors paprastai jis taupus ir be klaidų tvarko savo biudžetą.Nelabai mėgsta dalintis savo nuosavybe, ją naudoja taupiai.Jie padorūs,turi daug solidžių bruožų, visada viską pasveria ,,už“ ir ,,prieš“, niekada nepasikliauja atsitiktinumu.
Meilėje jiems trūksta fantazijos.Tai idealūs šeimos žmonės, Nori turėti vaikų, pavyzdingai sutvarkyti savo namus, gerai praleisti atostogas.
Po buko ženklu gimė:
D.Pučinis, J.Stalinas, T.Beketas, P.Braser, N.Altmanas, A.Alonso, D.Fonda, V.Paradis

 

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
   
 

© 2007 - 2021 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox