Bioenergetika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOENERGETIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Energetinė apsauga

 

Raktas energetinei apsaugai slepiasi jūsų auroje. Stipri ir vibruojanti aura gali blokuoti negatyvias, sekinančias ir nesubalansuotas energijas. Tiesa, tai negalioja energetinio vampyrizmo atveju. Gerą aura turėti nesunku. Tam svarbiausi sveiki įpročiai. Taisyklinga mityba, fizkultūra ir gaivus oras stiprinančiai veikia visą bioenergetinį žmogaus lauką. Iš kitos pusės, oro, mankštos trūkumas, netaisyklingas maitinimasis, piktnaudžiavimas alkoholiu, narkotikais, tabaku ir t.t. – visa tai iššaukia auros sunykimą ir deformacijas.

Nuo energetinio vampyrizmo apsauginius ritualus darė net senovės Egipte

Mentalinė ir emocionalinė žmogaus būsena turi labai didelį poveikį aurai – žymiai didesnį nei apie tai galvoja daugelis. Pastovūs stresai, emocinės traumos, nerimas, baimė ir kitos negatyvios emocijos ir situacijos silpnina aurą. Susilpnėjusi aura įgalina energijos ,,nutekėjimus“. Jūs greičiau pavargsite, o jei tai tęsis, tai bioenergetinio lauko struktūroje atsiras skylės, pasireikš fizinės sveikatos problemos. Auros atgaivinimui ir sustiprinimui yra daug paprastų būdų. Paminėsiu keletą iš jų: saulės šviesa, grynas oras, fiziniai pratimai ir darbas, negausi bet dažna mityba, reguliarus žarnyno valymas, meditacija.Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad ir stiprinant aurą negalima persistengti, būkite saikingi.

Auros stiprinimui ir harmonizacijos palaikymui patartina naudoti muziką. Didžiausią negatyvios energijos valomąjį efektą turi gregorian stiliaus muzika – fantastiškai gražūs choralai. Manau mes visi buvome patekę į tokią situaciją, kada, įėję į kambarį, jaučiate kad jame kažkas įvyko: nesutarimai, ginčai, peštynės ar net nusikaltimas /fizinis ar intelektualinis/,kad jame buvo įtemta atmosfera. Dešimt minučių gregorianiškų choralų muzikos gali panaikinti bet kokią negatyvią bioenergiją patalpoje ir auroje.

Rekomenduočiau Lietuvoje galimus įsigyti diskus: THE GREGORIANS ,,Ave Maria 2005“ /mp3/; GREGORIAN ,,Mystic“ /3cd box/; GREGORIAN CHANTS /cd/.

Jei labiau mėgstate klasikinę muziką, tai analogiškai galite panaudoti bet kokį kūrinį, kurį laikote raminančiu arba keliančiu nuotaiką.

Energetinio lauko apsaugai ir stiprinimui dar naudojami aromatai kurie turi būti parenkami pagal individualią žmogaus konstituciją.

Senovės indėnai patalpų ir auros valymui naudojo aprūkymą įvairiomis žolėmis.

Viena efektyviausių auros stiprinimo technologijų yra kvarco kristalų panaudojimas. Jei tokį kristalą nešiosite savo kišenėje, jis stabilizuos jūsų aurą. Kristalo poveikis bus ypač efektingas, jei jūs žinote, kad pakliūsite į pilną įtampos ir išsekinimo situaciją. Jis padės nugalėti dvasinį ir fizinį nuovargį. Jei po darbo dienos jausitės išsekęs ar paprasčiausiai norite atstatyti savo bioenergetinį lauką, sėskite arba atsistokite, abiejose rankose laikydami kvarco kristalus. Atsipalaiduokite ir mintyse įsivaizduokite, kad kristalų energija užkrauna jūsų kūną ir aurą energija. Ritmingai kvėpuokite tuo padėdami energetikos įsisavinimui. Jums prireiks tik penkių ar dešimties minučių kad subalansuotumėte ir sustiprintumėte savo bioenergetinį lauką.

Energetinio vampyrizmo atvejais apsauginės priemonės žymiai sudėtingesnės. Paprasčiausi apsaugos metodai tai įvairūs skydai. Skydas tai energetinė struktūra formuojanti bioenergetinio lauko sutankinimą, kurios tikslas nepraleisti griaunančių energetinių impulsų. Skydas gali būti atspindintis arba išsklaidantis.

Dažniausiai naudojami dėl savo paprastumo išsklaidomieji skydai. Juos naudojant nėra reikalo sekti atremtos energijos tolimesnį kelią.

Atspindintieji skydai žymiai efektingesni, nes jie gali pasiųsti jums skirtą neigiamą energetiką atgal pridėdami dalį savos energijos.

APSAUGA ,,SUSIKRYŽIAVIMAS“

Tai pats paprasčiausias energetinės apsaugos būdas sukryžiuojant rankas arba kojas /per blauzdas/ kalbant su žmogumi iš kurio galima tikėtis nemalonumų. Šiuo veiksmu jūs uždarysite savo bioenergetnio lauko kontūrą tuo neleisdami jį pramušti ir susilpninti.

APSAUGA ,,ŽIEDAS“

Tai žymiai efektyvesnė apsauga.Ja dažnai naudojasi Japonijoje ir Kinijoje. Vienos rankos nykštys ir rodamasis pirštas sujungiamas su kitos rankos nykščiu ir rojamuoju pirštu, likę trys pirštai uždedami vienas ant kito.

APSAUGA ,,ŽIEDO ĮDĖJIMAS"

Labai efektingas metodas , kuriuo dažniausiai naudojasi jogai. Sujunkite vienos rankos nykštį ir rodomąjį pirštą taip, kad jie sudarytų žiedo formą ir ,,įdėkite“ jį į antros rankos delną. Po to antros rankos žiedu sujungtas nykštys su rodomuoju pirštu ,,įdedamas“ į pirmosios rankos delną. Šį veiksmą reikia pakartoti tris kartus. Žmogus atliekantis minėtus apsaugos veiksmus ,paprastai po trečio karto, pajaučia kad jį supanti atmosfera sutankėja, o galvą lyg koks nematomas žiedas suspaudžia . Tai pasekmė to, kad ,,įdėtieji žiedai“ ne tik uždaro bioenergetinio lauko kontūrą, bet ir kelis kartus sutankina jo konsistenciją.

APSAUGA ,,VEIDRODINĖ SIENA“

Įsivaizduokite ,kad jus iš visų pusių ir viršaus supa vienos ar kelių plytų siena. Vidinė sienos pusė padengta nuvalytais iki blizgesio veidrodžiais, veidrodine puse į vidų. Iš kokios pusės jus norėtis energetiškai pulti žmogus gaus atspindėtą ir sustiprintą atsakomąjį smūgį. Atlikdami šią apsaugą stenkitės kad niekas jos nesuprastų.

Žmogus, kuris stengsis atimti jūsų energiją neturi suprasti kad naudojate ypatingą apsaugą. Matydamas jūsų ramumą ir draugiškumą, jis didins savo energetinių smūgių jėgą gaudamas atgal dar didesnės jėgos smūgius. Bevaisės kovos nuvargintas jis tikrai atsisakys savo energetinio vampyrizmo tikslų. Šis metodas labai populiarus ir įrodė savo efektingumą. Gaila, jis neveikia magų.

Paminėjau pačias populiariausius energetinės saugos būdus. Jų yra daug, žymiai sudėtingesnių. Iš jų norėčiau paminėti sekančius :,,KIAUŠINIS“, ,,KRYŽIUS“, ,,KOMBINUOTAS“, ,,SUKAMASIS BIOLAUKAS“, ,,AUKSINĖ PIRAMIDĖ“, ,,DVYNYS“, ,,TELEPATINĖ“, ,,KRIŠTOLINIS KUPOLAS“, ,,GAUBTUVAS“, ,,PILKOJI SIENA“, ,,FIREWALL“ ir ,,PERSĖJO SKYDAS“.

Manau norintys gilinti žinias, įdėję nemažai pastangų susipažins ir su minėtais metodais.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
   
 

© 2007 - 2021 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox