Bioenergetika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOENERGETIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Žmogaus elektromagnetinio lauko balansavimo technika

 

Universal Calibration Lattice®

,Norint praplėsti mūsų sąmonę, mums būtina sumažinti mūsų gyvenimo triukšmą.

Triukšmas- tai mūsų baimės, nekontroliuojamos emocijos, sampratos, ,,kabinimasis“ į praeitį, laikymasis tų sistemų kurios daugiau mums nebetarnauja ir t.t. Mes privalome išvystyti evoliucinę energetinę autonomiją, kuri palaiko ir stiprina mūsų siekius ir pateikia juos išorinei Visatai. EMF balansavimo technika yra evoliucinis instrumentas ...“

Peggy Phoenix Dubro „Elegantiškas jėgos įsigijimas“ .

 

EFM Balancing Technique - Elektromagnetinio žmogaus lauko balansavimo technika, sukurta Peggy Phoenix Dubro, naujausia evoliucinė žmogaus laukų reguliavimo sistema, įgalinanti pasiekti harmoniją ir auksinį balansą kasdieniniame gyvenime. Naujausi kvantinės fizikos tyrinėjimai patvirtino EFM Balancing Technique teisingumą.

EFM Balancing Technique šiuo metu sėkmingai naudoja gydytojai, psichologai, energetikai daugiau nei 73 pasaulio šalyse.

EMF Balancing Technique seansas tai žmogaus elektromagnetinio lauko balansavimo seansas kurio metu bandoma susipažinti su jūsų asmeniniu elektromagnetiniu lauku, jo individualia specifika.

Kiekvienas seansas tęsiasi apie valandą. Žmogui gulint ant masažinio stalo praktikas (EFM meistras) naudoja eilę judesių, panašių į rytiečių sistemos TAJ-CHI judesius. Didesnė praktiko rankų judesių dalis praeina per įvairius Universal Calibration Lattice (Univeralaus Kolibruojančio Tinklo) sektorius.


UCL tai energetinis tinklas 60 cm atstumu nuo kūno gaubiantis žmogaus kūną. Seanso metu, esant reikalui praktikas norėdamas padidinti perduodamos energijos srautą švelniai padeda rankas ant kliento kūno.

Kiekvieno seanso pasekoje sustiprėja žmogaus UCL , o tai jį įgalina turėti didesnius energetinius krūvius. Nors seanso atlikimo procedūra visada vienoda, kalibravimas (ar tinklelio sustiprinimas) unikali kiekvienam žmogui su kuriuo ji atliekama, tam įtakos turi asmeninio elektromagnetinio lauko konfigūracija ir specifika.

Energetinio lauko balansavimas prasideda jums patogiai atsigulus ant masažinio stalo.

Pradžioje vyksta lauko, ,parengimas“, kada universali energija, tekanti iš praktiko rankų, praeina per visą jūsų energetinę anatomiją. Šiame etape jūs galite pajusti šilumą, lengvą lyg adatėlių badymą, atsipalaidavimą. Supraskite tai, kad tai ne asmeninė praktiko energija bet universali energija.

Toliau vyksta, , valymo“ procesas kurio metu vyksta kalibravimo procesas energetinės sistemos ULC viduje.

Sekančiame, ,balansavimo“ etape praktikas padeda rankas ant kai kurių energetinių centrų (čakrų). Tai dažnai sukelia juntamus kūno temperatūros pokyčius.

Unikalus šios procedūros požymis - vėsios ar net šaltos energijos pojūtis, kurią dažnai lydi šilta ar karšta, ,gydomoji“ energija. Seansas susideda iš aštuonių fazių kurias būtina nuosekliai atlikti. Jos yra sekančios:

FAZĖ I
Jos metu dingsta stresai , atsiranda gera savijauta. Pajausite energetinį balansą tarp galvos ir širdies.

FAZĖ II
Lengvai ir gražiai nuima mūsų praeities problemas ir apribojimus. Suteikia ir vysto savistovumo pojūtį.

FAZĖ III
Jos pasekoje padidėja jūsų dvasinis kasdieninio gyvenimo intelektas, naujai suprantate savo sielą.

FAZĖ IV
Šiame balansavimo etape nustatomas bendravimo su jūsų ateitimi ryšiai.

FAZĖ V
Begalinės meilės matrica.

FAZĖ VI
Begalinės užuojautos matrica.

FAZĖ VII
Begalinio dalyvavimo matrica,

FAZĖ VIII
Begalinio proto matrica.

Pirmosios keturios fazės EMF Balancing Technique sukuria energetinį pagrindą, kuris palaiko jūsų sugebėjimą susikurti galimai šviesesnį gyvenimą.
Fazės V- VIII koncentruoja jus į energetinio meistriškumo kasdieniniame gyvenime tobulinimą pilnai atskleidžiant ir vystant tuos dvasingumo atributus kurie pas jus jau yra.


EMF gali praktikuoti tik sertifikuoti EFM praktikai. Yra keturios praktikų rūšys:

Akredituotas I-IV fazių praktikas.

Akredituotas V-VIII fazių ‚,Praktikos meistras“ praktikas.

Sertifikuotas I-IV fazių praktikas.

V-VIII fazių praktikas, ,Praktikos meistras“.

Visi praktikai privalo turėti EEI licenziją duodančia teisę praktikuoti EMF techniką. Jei kyla abejonių dėl praktiko licenzinio statuso kreipkitės su užklausimu šiuo adresu:

ilan@EMFWorldwide.com

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
   
 

© 2007 - 2021 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox