Bioenergetika

Autorius: Jonas Jukonis

APIE BIOENERGETIKĄ   |   STRAIPSNIAI   |   KONTAKTAI

 

Čakros – energetikos įėjimo vartai

 
Bioenergija reikalinga mūsų organizmui ir mes turime turime ją gauti maksimaliais kiekiais.

Tačiau energijos poreikiai mūsų organizmui yra nepastovūs. Priklausomai nuo išorės sąlygų, nuo atskirų organų ir viso organizmo poreikių ji gali šuoliškai kisti labai plačiame diapazone. Tai diktuoja būtinumą sukurti organizmo energetinį rezervą. Būtų galima galvoti kad kiekvienas mūsų organas, kiekviena ląstelė evoliucijos metu turėjo išvystyti savyje savybes maksimaliai sukaupti atsarginę energiją. Tačiau gamta šį uždavinį išsprendė kitaip. Kadangi bioenergija yra universali ir transportabili kaupti ją kiekviename organe netikslinga. Ji kaupiasi energetinuose centruose vadinamose čakromis. Žmogaus organizme yra 49 energetiniai centrai, iš kurių pagrindinius – 7 centrus - čakras matote piešinėlyje. Viršutinė jų dalis mentalinė, nugarinė: valios, o priekinė emocinė. Čakros – energetikos įėjimo vartai. Pagrindinės čakros skaičiuojamos nuo apačios į viršų.

1) Atsako už kaulus, sąnarius, stuburą. Išraiška: išgyvenimas, pagrindas, o tai mūsų visuomenėje susiję su materialine padėtimi.

2) Atsako už tęstinumą, lytinius organus, potenciją. Išraiška: seksualumas, aistra, aktyvumas, kūrybingumas.

3) Atsako už visų pilvo organų energetiką. Išraiška: jėga, valia, ryžtas (karjera).

4) Atsako už širdies ir plaučių energetiką. Išraiška: jausmai (visi, t.y. ne tik meilė, geranoriškumas, nuoširdumas, užuojauta).

5) Atsako už gerklės organus ir sprando energetiką. Išraiška: komunikacija, sugebėjimas, noras bendrauti.

6) Atsako už galvos, veido energetiką. Išraiška: logika, išmintis, intuicija.

7) Atsako už ryšį su mūsų aukštesniuoju Aš. Taip pat už galvos, veido energetiką. Išraiška: Dieviškumas, Išmintis (sielai prieinama informacija).

Pėdų energetika atsako už ryšį su materialiniu pasauliu (įsižeminimas duoda stabilumą, tiek fizinį, tiek emocinį tvirtumą). Delnų energetika lemia saviraišką.

Žmogaus bioenergetinis kūnas sudarytas iš plazmos, kuri sudaryta iš teigiamai ir neigiamai užkrautų dalelių. Savo forma jis primena kiaušinį, kuris gaubia žmogų ir turi ryškią ribą su supančia aplinka ..Priklausomai nuo plazmos tankio ją galima matyti ir net jausti. Isivaizduokite žmogų patalpintą kiaušinio formos erdvėje užpildytoje garais. Būtent toks yra bioenergetinio kūno moodelis .

Plazma bioenergetinio kūno viduje visą laiką juda – nuo odos paviršiaus ir atgal. Odos paviršiuje yra susidaręs 1-2 milimetrų storio ypač tankios plazmos sluoksnis vadinamas apsaugine energjja, apsaugojantis organizmą nuo kenksmingų poveikių.Žmogaus organizmo viduje specialiais kanalais, jungiančiais visus svarbausius organus, cirkuluoja kita plazmos rūšis, kuri susideda iš oro, vandens ir maisto medžiagų vadinama pagrindine energija. Organizme yra dar labai daug cirkuluojančių energijų, tačiau  minėtos dvi- pagrindinės.

Visi organizmo energetiniai kanalai susijungia į vieną pagrindinį mazginį centrą kuris randasi bambos srityje tarp inkstų.Ant žmnogaus kūno yra apie 360 kanalinių ir 280 nekanalinių energetinių - akupunktūrinių taškų  per kuriuos į organizmą patenka energetika. Akupunktūrinių taškųjungtys tarpusavyje ir tarp vidaus organų sudaro energetinius kanalus.

Žinoma kad senosios civilizacijos turėjo  geras žinias apie bioenergetiką, mokėjo ją tinkamaipanaudoti ir papildyti. Tačiau tos  žinios palaipsniui buvo užmirštos. Visatoje, kurios dalimi yra žmogus, viskas turi tarpusavio ryšį.. Jei mes ko nors nežinome tai nereiškia kad to nėra.Paprasčiausiai tai šiuo metu nesuprantama mūsų sąmonei..Mes turime būti atsakingi už visus savo veiksmus ir poelgius.Mes privalome būti geresni, neskleisti negatyvios energetikos. Žmogus turi suprasti, kad kiekvienas jo poelgis, kiekviena mintis, žodis turi savo pasekimes kurios daro įtaką jo paties aplinkai.

 

 

į viršų      visi straipsniai

 

 

TAIP PAT KVIEČIU APLANKYTI KITAS MANO SVETAINES:

RADIOSTEZIJA.LT - pagrindinė Jono Jukonio svetainė

BIOENERGETIKA.LT

BIOTRONIKA.LT

BIOLOKACIJA.LT

BIORITMIKA.LT

GEOTRONIKA.LT

RADIONIKA.LT

AJUVERDA.LT

 
   
 

© 2007 - 2021 Jonas Jukonis. Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by: WebProBox